Trapas na sjezdu: Bezbožní zbožní demokraté…

Sjezd Demokratické strany se změnil v jednu velkou ostudu, kterou demokraté již těžko něčím zakryjí. Oč jde?

Během úprav svého programu z něj demokraté vymazali poslední zmínku o Bohu. Když však zjistili, že si toho Američané všimli a není jim to nijak sympatické (dokonce ani tvrdě prodemokratická liberální média neprojevovala žádané nadšení), rychle obrátili a rozhodli se ji tam vrátit zpátky, aby si snad někdo nemyslel, že jsou nějací bezbožní ateisté…

Jenže ouha! Na umístění slova vzpomínajícího poměrně neutrálním způsobem Boha do programu potřebovali tři hlasování… Ano, tři, teprve napotřetí se to podařilo… Jak přesvědčivé… Teď už přece všichni musí uznat, že Bůh je pro demokraty na prvním místě a z programu vypadl omylem!

Že jsou demokraté bezbožníci, co na Boha kašlou, ví svět samozřejmě už dlouho. Jejich radikálně propotratové postoje a aktuální brutální tažení proti náboženským svobodám a výhradě svědomí už dávno vyléčila z iluzí všechny křesťany, co berou svoji víru byť jen trochu vážně. Je jen překvapivé, že to demokraté dali najevo tak otevřeně.

A to následné divadýlko, které předvedli, když zjistili, že šlápli do něčeho velice nepěkného a nelibě páchnoucího? Zatleskejme mu a pamatujme si je…

Více např. anglicky ZDE či ZDE.

Ignác Pospíšil

Advertisement

5 Responses to Trapas na sjezdu: Bezbožní zbožní demokraté…

 1. Rastislav píše:

  Zametajte pred vlastným prahom. Spomeňte si na nedávny škandál s republikánskym senátorom či kandidátom na senátorstvo, Toddom Akinom, ktorý blábolil čosi o legitímnom znásilnení, proti ktorému sa vraj ženský organizmus vie ubrániť a neotehotnie!

  • cinicius píše:

   Nestalo se nic víc, než že dotyčný kandidát na senátora se vyjádřil nešikovně (je evidentní, že rozhodně nechtěl ani naznačit, že znásilnění manželky je legitimní, jak to směřovala prodemokratická média) a že přišel s jedním biologickým nesmyslem (že se organismus umí při znásilnění ubránit otěhotnění) – a prodemokratická média toho zneužila, aby z toho uměle vyrobila skandál.

 2. Řezníček z Brna píše:

  Mne zaujala jedna věco ohledně kandidáta Mitta Romney. Novináři na něho vytáhli, že kdysi pracoval na vysokém manažérském postu v jedné americké firmě a ve snaze snížit náklady a zvýšit zisk firmy, začal propouštět zaměstance i když firma nebyla v úpadku a dosahovala přiměřeného zisku. Toto bylo označeno medii jako nemorální jednání, které je ospravedlnitelné pouze v případě, že firma je ve ztrátě a hrozí jí bankrot. Bylo to označeno jako nekřesťanské jednání, veřejnost to také tak přijala a Romney měl okamžitě pokles preferencí. To u nás v Evropě by se nad tímto jednáním nikdo nepozastavil, naopak by se řeklo, dobrý manažér, vyhazuje lidí z práce, seřezává náklady – prostě borec.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: