První vyšebrodský výlet

Vyšebrodský klášter

Rodina Krutských pořádá 17. listopadu 2013 pro katolické rodiny a děti výlet do přírody s hrou. Vychází se z vyšebrodského kláštera po skončení Mše svaté, která začíná v 10:00 a obvykle končívá tak v 11:30 (i na ní jsou účastníci výletu vítáni).

Akce je přístupná jak jednotlivým dětem od šesti let výše, tak i celým rodinám (na překážku pak nejsou ani menší děti a kočárky). S sebou oběd (klidně i něco na opékání), oděv vhodný do lesa a pro hry v přírodě. Přihlášky a případně i podrobnější informace u Lukáše Krutského na telefonu 720 518 761 (přihlášky jsou potřebné kvůli tomu, aby organizátoři měli představu, kolik bude lidí).

Jelikož jde o akci v přírodě, je do jisté míry závislá na příznivém počasí. Sledujte tyto stránky: pokud by měla být zrušena či byl nutný nějaký náhradní program, vynasnažím se o tom zde informovat nejpozději v sobotu večer. Případně se informujte na výše uvedeném čísle.

Aktualizace

Jelikož předpověď je příznivá (maximálně občasné drobné mrholení), potvrzuji konání akce. Sraz před klášterním kostelem po konci mše svaté (11:30 plus minus 15 minut).

Ignác Pospíšil

2 Responses to První vyšebrodský výlet

  1. […] 17. listopad, neděle – je 26. neděle po Svatém Duchu. Rovněž si připomínáme sv. Řehoře Divotvůrce († cca 270), biskupa. Tento den je zároveň “Mezinárodní den studentstva” a státní svátek ČR “Den boje za svobodu a demokracii”. Rodina Krutských pořádá první “Vyšebrodský výlet” pro katolické rodiny a děti. Vychází se z vyšebrodského kláštera po skončení Mše svaté (která začíná v 10:00), podrobnosti ZDE. […]

  2. […] se z vyšebrodského kláštera po skončení Mše svaté (která začíná v 10:00), podrobnosti ZDE. V Hoštce se odehraje tradiční pouť v kostele sv. Otmara. Tridentskou mši bude celebrovat P. […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: