Šojdrová: Svoboda může být ze strany vyloučen

Dočasná šéfka KDU-ČSL Michaela Šojdrová dává Cyrilu Svobodovi deadline na 17. srpna. Pokud do té doby přijatelně nevysvětlí nebo nevyřeší spor s charitami, měl by stranu opustit, přičemž v úvahu připadá i Svobodovo vyloučení. Více ZDE. Bravo!

Ignác Pospíšil

7 Responses to Šojdrová: Svoboda může být ze strany vyloučen

 1. josef píše:

  A Jezabela,bude trnout hrůzou až její krev budou lízat psi kteří čekají až zakopne a padne hubou na asfalt.

  • vvenc píše:

   Nerozumím dost dobře důvodům, proč je najednou osoba Dr. Svobody pro Lidovce až tak nepohodlná, když před časem si ho vybrali jako svého vůdce! Pokud něco Svoboda slíbil, jako předseda, ovšem nemusí platit v situaci, kdy předsedou není a kdy strana skončila se 4% volebním výsledkem a kdy většina veřejnosti se o ni přestala zajímat. Naopak, většina je patrně ráda, že Lidovci se do sněmovny nedostali, poněvadž, kdyby tam byli, je velice otazné ve které koalici by ve skutečnosti chtěli realizovat svůj sociálně-socialistický program.

   • josef píše:

    Protože si myslí,že jim ještě užírá z těch 4%,oni sami už neví co dělají.Vedení drží v rukách poslední kartu a tou je černý petr.
    r.i.p.

  • Václav píše:

   Taková přání je lépe nevyslovovat a nejlepší ani nemít. Snadno se mohou naplnit na tom kdo si je přeje.

 2. Václav píše:

  Zkusme se na celou věc podívat trochu z nadhledu. Politici říkají a dělají různé věci nebo také neříkají a nedělají. Moc by mne nepřekvapilo kdyby momentální osočování pana Svobody byla úplně stejná lež a lumpárna jako tisíce a miliony jiných útoků proti katolické církvi a politikům kteří se k ní hlásí. Od zneužívání ministrantů až po pana Čunka. Díky pravicovým ochráncům tradičních hodnot jsme zaplatili všichni 30 milionů za vyšetřování které prokázalo jen jeho naprostou a až nepochopitelnou bezúhonnost a žadný z hlídacích psů demokracie se snad ani nezmínil o tom jak je možné že se mnohasetstránkový vyšetřovací policejní fascikl ocitnul na internetu. Co se týče pana Svobody tak si myslím že právo jít k soudu a domáhat se toho aby rozhodnul o jeho právu má v naší zemi pořád ještě i křesťan a katolík a možná za to tak trochu vděčíme i jemu. Nic špatného na tom nevidím a jak říkám – kdo ví jak to celé je.
  KDU hodlám volit ať už jí povede kdokoliv z jednoho prostého důvodu. Nechci aby se u nás uvolňovala potratová legislativa a jiné hnusárny všeho druhu. Aby byla církev veřejně tupena a okrádána víc než je nutné. Volit někoho kdo má to že nám i ostatním lidem bude škodit přímo v programu nebo je mu to jedno mi nepřipadá moudré ani správné. Stejně jako bych nikdy nevolil někoho kdo má jako hlavní body programu okrádání a utlačování vdov, sirotků a jiných chudáků a snaží se proti nim vyvolat všeobecnou nenávist.

 3. Starej lidovec píše:

  Venca, to je starej řítní alpinista KDU….

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: