Generální tajemník OSN chce celosvětové povolení potratů

Úřad generálního tajemníka OSN vydal dokument, ve kterém prohlašuje zákazy potratů za porušování práva ženy na zdraví a svobodný sexuální život a požaduje zrušení protipotratových zákonů. Zcela přitom ignoruje dlouhodobě platný a jednoznačný fakt, že tzv. „právo na potrat“ nikdy nebylo a není ani lidským právem, ani součástí lidských práv. Více informací aglicky ZDE.

Vydání tohoto dokumentu není zas až tak překapivé: vedení OSN a její úřady již dlouhodobě ovládají potratáři a pouze odpor především muslimských států a republikánských prezidentů USA bránil tomu, aby jejich zločinecké aktivity ovládly celý svět.

Je možné, že v této chvíli, kdy se muslimské země zmítají v chaosu a v USA vládne propotratový fanatik Obama, dospěly potratářské síly k názoru, že je čas na generální útok, který by využil OSN k celosvětovému prosazení kultury smrti.

Modleme se za životy nenarozených dětí, aby unikly ohrožení vyvolanému aktivitami těchto zločinců, a modleme se za voliče, aby pamatovali na to, že otázky života jsou nejdůležitějším tématem politiky, a více než kdy jindy se zamýšleli nad tím, komu dají svůj hlas.

Ignác Pospíšil

Advertisement

10 Responses to Generální tajemník OSN chce celosvětové povolení potratů

 1. Hamish píše:

  Není OSN poměrně neschopná organizace bez faktického vlivu?

  • Paul Max píše:

   Jste velmi naivní Hamisch. OSN je klikou pro vlastní politické cíle těch kdo OSN ovládají. Jaké politické cíle mají ti co OSN platí – ? Dobře víme, co je Barak Obava zač.

   • Hamish píše:

    Jste velmi infomovaný, Paul Max!
    Jaké politické cíle mají ti, co OSN platí, co je Obama zač?

    • Paul Max píše:

     Nechtějte po mé osobě, aby Vám vysvětlovala jaké plány má světové židovstvo a k čemu OSN má sloužit ve světě gójů. Na to existuje spoustu zajímavé literatury. Pokud nebude OSN plnit politické cíle brzy veškeré financování OSN skončí.

     • Teofil píše:

      na to pan Valenta nehraje

     • RE: píše:

      Teď jste mě upřímně rozesmál.

      ….
      Neuvěřitelné se stalo skutkem – Valné shromáždění Organizace spojených národů přijalo usnesení, kterým stanovuje, že sionismus je formou rasismu a rasové diskriminace. Rezoluce byla přijata 72 hlasy pro, proti hlasovalo 35 zástupců, 32 se potom hlasování nezúčastnilo.
      10. listopadu 1975 totiž Valné shromáždění OSN skutečně uvedeným počtem hlasů schválilo rezoluci č. 3379, jejíž obsahem bylo položení rovnítka mezi sionistickou ideologii a rasismus. Anglická wikipedie cituje názor Paula Johnsona i dalších historiků, kteří za organizátora celé akce označují SSSR – a asi není důvod o tom pochybovat.

      Za všechno na světě totiž mohou Židi a ajznboňáci. :)))

      Pax

      Jan

      Pokud chcete někde vidět sionistické spiknutí, pravda, pokud existuje:))))) tak vynechte OSN.

     • Teofil píše:

      anebo, koho chleba jíš…..

 2. Michal Kretschmer píše:

  Je velice špatné a smutné, že u nás není (aspoň pokud já vím – mýlím-li se, dejte sem odkaz usvědčující mě z omylu) žádná politická strana, která požaduje vystoupení z OSN a jí přidružených zločineckých organizací. Myslím, že se v současnosti se jedná o nereformovatelnou velice škodlivou organizaci a že to co dobrého někdy koná, lze docílit i jinak.

 3. Janek píše:

  Pro bližší seznámení s agendou OSN – Martin Herzán: Totální Světovláda.

 4. Janek píše:

  Správně má být – Martin Herzán: Totaliní Světovláda i když se dá kniha v pdf najít na inetu i pod názvem v minulém příspěvku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: