Hovory na pravici: Zachraňovat nebo vystoupit?

Akce D.O.S.T. pořádá 20. února v Praze další ze série „Hovorů na pravici“, tentokráte na téma Zachraňovat nebo vystoupit? Úvodní příspěvky na téma perspektivy vztahu ČR a EU přednesou: Petr Mach, Petr Pakosta, Lukáš Petřík, Ivo Strejček a Miroslav Ševčík, moderovat bude Petr Bahník. Přednáška proběhne v sále č. 217 budovy ČSVTS, Novotného lávka 5, Praha 1, začátek v 18:00.

Advertisement

7 Responses to Hovory na pravici: Zachraňovat nebo vystoupit?

 1. Václav Karban píše:

  Hovory na pravici a vystupuje bývalý člen KSČ Miroslav Ševčík. Hanba!

  • honzah píše:

   Lepší, když hovoří na pravici, než když porušuje pravidla silničního provozu, jak se jednou vytahoval v Máte slovo.

   (Možná je jen nestydatě relativizoval, už si to nepamatuji.)

   Taky toho chlápka nemusím…

   Pokud jde o EU, spíše bych ji dnes zachraňoval (především rozvolňoval, ve smyslu antifederalismu), nežli z ní vystupoval.

 2. Michal Kretschmer píše:

  Co byl Miroslav Ševčík, není tak podstatné. Dnes je ekonomický liberál a tak mu zřejmě EU vadí. Asi proto byl pozván. je si třeba uvědomit, že pod hlavičkou D.O.S.T. se shromažďují lidé patřící k různým názorovým proudům.

  Jinak mám za to, že EU je z vnitřku nereformovatelné a svou povahou zločinná, takže pokud se rychle nerozpadne, jsem pro urychlené vystouipení z ní. Její problémy a potíže bych tedy spíše vítal než usiloval ji zachraňovat.

  • Pan Contras píše:

   Je to dilema, protože když se uhnije rozpadne, objeví se opět staronový problém – s pochodněmi mašírující teutonské hordy cvakající podpatky a chřestící metály.

   Brusel je daň za to, že otravují jen ekonomicky.

   • Michal Kretschmer píše:

    EU není jen ekonomicko-hospodářsko-monetární společenství, ale největší zlo s ním spojené spočívá v jeho ideologii zahrnující mj. radikální sekularismus, homsoexualismus, podporu potratů, gender mainstreaming. Kdyby s EU byla spojena jen ekonomická nevýhodnost, šlo by hovořit o dani. Něco jiného je EHS, jehož členy bychom snad mohli být.

    Dá se sice očekávat, že rozpad EU by vyvolal jisté napětí v Evropě, ale po pádu říší bývá obvykle nějaké přechodné období nestability a zmatků.

  • Paul Max píše:

   Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Akce D.O.S.T. se znovu kompromituje svým repertoárem multi-kulti-politi řečníků. Nic mě již nemůže překvapit. Snad už jen opět pozvat paní Bobošíkovou…
   Europolitička Bobošíková opět perlí:

   http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8698-kokote-kalousku-zbavte-nas-rasisty-a-nacka-schwarzenberga-.aspx

   • Jirhan píše:

    Paní Bobošíková už má spolu s paní Volfovou jakožto právoplatné signatářky v Hovorech na pravici své nezastupitelné místo. Její den teprve přijde.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: