Španělsko: Lidovci zruší liberalizaci potratů i propagaci sodomie a volného sexu na školách

Španělsko: Lidovečtí ministři oznámili, že zruší liberalizaci potratů a amorální předmět „Výchova k občanství“, který propaguje sodomii a volný sex. Obojí „vymoženosti“ zavedla sociálně demokratická vláda premiéra Zapatera. Podrobnosti česky ZDE a anglicky ZDE. Bohužel, naši lidovci jsou trošku jiné kafe.

Ignác Pospíšil

 

3 Responses to Španělsko: Lidovci zruší liberalizaci potratů i propagaci sodomie a volného sexu na školách

  1. Michal Kretschmer píše:

    Myslím, že se dá sice čekat nějaké zlepšení situace. Ale pravděpodobně to nepůjde tak daleko, jak by křesťanští politici měli jít, tedy k naprostému zákazu potratů a propagaci sexuálních zvráceností a homosexuální ideologie trestně stíhat.

    Z článku http://www.lifesitenews.com/news/new-spanish-government-to-roll-back-abortion-legislation-for-first-time-in vyplývá, že rozsah reformy potratového zákonodártví není zatím jasný. Ministr spravedlnosti uvedl, že změny budou založeny na nálezech Ústavního soudu, který podporuje návrat k větším restrikcím ohledně potratů. Španělská pro-life organizace Derecho a Vivir vyjádřila opatrný optimismus, ale má za to, že celá záležitost bude směřovat k obnovení předchozího stavu, kdy byly pro potrat požadovány zdravotní indikace, nikoliv tedy k úplnému zákazu potratů.

  2. Michal Kretschmer píše:

    Je to tak, jak jsem již psal – viz dnešní zpráva Spanish government reveals plan to restrict abortion, help pregnant mothers na http://www.lifesitenews.com/news/spanish-government-reveals-plan-to-restrict-abortion-help-pregnant-mothers .

    Je to polovičaté řešení usilující o omezení legálních potratů, ne o jejich úplný zákaz.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: