Jak si sodomité představují toleranci

Prohlášení Akce D.O.S.T. (internetové odkazy doplnily ADaH)

Za účelem propagace veřejného shromáždění Akce D.O.S.T. „Obrana hrdosti normálních lidí“ jsme pod stejným názvem založili a uvedli v život facebookovou stránku. Po necelých dvou dnech její existence nám byla bez předchozího upozornění či alespoň dodatečného zdůvodnění administrativně zrušena. Byla založena stránka nová a cenzurní zásah z lůna či centrály této sociální sítě se opakoval.

Na zasílané dotazy správcům sítě nám dosud nikdo neodpověděl. Potvrzuje se tím naše obava, že stoupencům Prague Pride 2012, přinejmenším z řad uživatelů Facebooku, kteří mohou nahlašovat správcům sítě „závadný obsah“, nejde o toleranci k odlišným názorům či životním stylům, ale o prosazení takových opatření, jež by znemožňovaly veřejné zastávání názorů, jež s k ideologii homosexualismu staví kriticky.

Za Akci D.O.S.T.

Michal Semín – předseda

Petr Bahník – místopředseda   

Advertisement

12 Responses to Jak si sodomité představují toleranci

 1. Takypijus píše:

  Že zastánci tolerance jsou tolerantní jenom k politicky korektním názorům, je snad známá věc, ne? Čemu se divíte?

 2. Slavek píše:

  jen pro upresneni: zavadny obsah muze nahlasovat na facebooku kdokoliv a facebook zasadne s nikym nekomunikuje.

 3. re: fejzbůk:) píše:

  Odmítání ideologie homosexualismu není v rozporu se zákonem. Takový profil Facebook nemá co mazat.

  Pax

  Jan

  Zkuste to znovu, nebo na něčem jiném.

 4. […] Facebook dvakrát bez zdůvodnění i reálného důvodu smazal stránky akce “Obrana hrdosti normálních lidí”. Více informací ZDE. […]

 5. ld píše:

  V divné zemi divnost čehokoli…

 6. Michal píše:

  Dnešní stav předvídal před 7 lety kard.Ratzinger: „Pojem diskriminace se stále rozšiřuje, a tak se může zákaz diskriminace stále více měnit v omezování svobody projevu a svobody náboženské. Brzy se už nebude smět tvrdit, že homosexualita – jak učí katolická církev – je objektivní nezřízenost v utváření lidské existence. Někteří také spatřují neslučitelnost s duchem evropské ústavy ve faktu, že církev je přesvědčena, že nemá právo udělovat ženám kněžské svěcení.“
  http://www.obcinst.cz/en/clanek.asp?id=815

  • Takypijus píše:

   Bohužel, je to tak. Začalo to dobrovolnou politickou korektností, pokračovalo tím, že politická korektnost byla „dobrovolná“ (za politicky nekorektní názory vás nezavřeli, ale jenom znemožnili) a nakonec bude trestná pod záminkou zákazu diskriminace.

 7. Mně kupodivu FB nezablokoval kvůli kritice teplé lobby, jak jsem si původně myslel, nýbrž kvůli tomu, že jsem varoval ostatní lidovce před uživatelem „Luboš Chicko Vaněk“.

 8. Václav píše:

  Také mám takový dojem. A na to jsem žádné stránky na facebooku ani nemusel zakládat.

 9. na vysvětlenou: Pokud je nějaká stránka koordinovaně nahlášena větším množstvím uživatelů z různých míst, Facebook jí pravděpodobně (ne jistě, nelze to zaručit) smaže. Jestliže vznikne znovu podobná stránka, je hráz pro její smazání nižší. Děje se tak pravděpodobně z větší části automatizovaně, při velikosti Facebooku to ani není jinak možné. Doporučoval bych vytvářet stránku znova, a znova, až je to přestane bavit.

 10. LH píše:

  Jak uz tady uvadi Vojtěch Bednář vetsinu mazani obstaravaji automaty. Stezovat si nema cenu, reseni problemu zivym clovekem stoji cas a penize a na to webove firmy nemaji prostredky. Autori prohlaseni nemaji poneti jak to v realu funguje a jen vystavuji na odiv svuj perzekucni syndrom.

  • B píše:

   Ale mají ponětí. V reálu to prostě funguje blbě. Lze cenzurovat a mazat cokoli a pak argumentovat tím, že „to všechno automaty“. Lepší mechanismus na vyřazování nepohodlných hlasů z veřejné diskuse snad ani nejde vymyslet.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: