ČSSD jako béčko KSČM?

Ferdinand Peroutka, jr. ve svém příspěvku ČSSD jako béčko KSČM? kritizuje ČSSD za její lživé a demagogické kampaně a konstatuje, že se tato strana profiluje jako rodná sestra komunistů.

4 Responses to ČSSD jako béčko KSČM?

 1. Václav píše:

  Jen aby nebyla KSČM béčkem ODS nebo naopak. Prostým a přirozeným způsobem. Otec – komunista nerušeně drží majetek, nashromážděný v dobách totality a syn – podnikatel ho dál zvelebuje a rozmnožuje. Těch kteří sami změnili strany a vztah k výrovním prostředkům je spousta. Přitom to ani nemusejí myslet politicky. Prostě se drží směru který je zrovna u moci. Syn úspěšného lékaře, stavitele nebo umělce jde často ve stopách svého otce. Zvláštní je že tyhle dvě strany si navzájem moc neubližují a to ani v teoretické rovině. Proti sociálním demokratům a KDU naproti tomu vystupují často stejně.

 2. nino píše:

  Nastupuje kriza, a myslim, ze katolici by mali byt opatrni. pri tej minulej boli za obetnych barankov zvoleni Zidia, aby pri tej dnesnej nebola negativna energia nasmerovana na katolikov.
  Dnes sa nam to moze zdat zvelicovanie, ale tak sa to mohlo casto javit ludom i pred 2. svetovou vojnou.
  Uz dnes, to, co je tolerovane (utoky, demagogia, znesvacovanie chramov, vysmech) voci katolikom (mediami, filmami, zakonmi, verejnou mienkou) neni pripustne a tolerovane voci ziadnej inej skupine, ci mensine.
  A podobne ako Zidia pred 2. svetovou vojnou, ani katolici dnes nemaju ziaden svoj stat, ktory by sa ich zastal, ci ich ochranil, sama pokoncilova hierarchia likvidovala vsetko, co by nim co i len zavanalo, a plne sa spolahla na to, ze liberali to so svojou ideologiou myslia uprimne, a vydala sa im na milost a nemilost, s absolutnou doverou….

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: